Kadra

Nasz zespół tworzą specjaliście z dziedzin takich jak: rachunkowość i finanse, dofinansowania, marketing i strategia czy edukacja.

Aneta Lisiak
SPECJALISTA DS. MARKETINGU SPOŁECZNEGO / OBSŁUGA BIURA

Absolwentka Wydziału Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej studiów na kierunku Zarządzanie i Marketing, specjalności Marketing. Ukończyła również Podyplomowe Studia Zarządzanie Bezpieczeństwem i Higieną Pracy na Wydziale Zarządzania i Inżynierii Produkcji. Uczestniczka wielu szkoleń z zakresu zarządzania.

Jest aktualnie odpowiedzialna za realizowanie strategii rozwoju fundacji, raportowanie nt. postępów prac i zagrożeń, a także współtworzenie, realizację, monitoring i kontrolę przyjętej strategii . Odpowiada także za zarządzanie zespołem projektowym.

Prywatnie żona i mama. Od dziecka miłośniczka tańca i sportu. Ceni sobie profesjonalizm i tak też podchodzi do swojej pracy i życia prywatnego.

Telefon:
+48 505 739 735
Marcin Gołda
DORADCA ZAWODOWY / COACH BIZNESOWY

Pedagog, manager, doradca zawodowy, przedsiębiorca posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu własnej firmy oraz w zarządzaniu jednostkami edukacyjnymi, oświatowymi oraz podmiotami NGO. Ukończył również kurs i zdał egzaminem PRINCE2.

Kompetencje w zakresie zarządzania innowacją oraz zarządzania w sporcie i turystyce. Trener EQF 5 i Coach Noble Manhattan Coaching. Pilot wycieczek i organizator wyjazdów i wypraw turystycznych. Pasjonat i instruktor nurkowania rekreacyjnego, organizator szkoleń i wypraw turystyczno-nurkowych. Założyciel i prezes organizacji zrzeszającej instruktorów i pasjonatów nurkowania -Szkoła Profesjonalnych Instruktorów Nurkowania, działacz federacji nurkowej CEDIP.

Po wieloletnim pobycie we Włoszech pozostał wielbicielem i koneserem piosenki, języka, kultury i kuchni włoskiej.

Telefon:
+48 505 739 735
Monika Wikiera
DORADCA DS. BUDOWANIA STRATEGII I ROZWOJU

Praktyk z wieloletnim stażem w obszarze zarządzania oraz rozwoju organizacji (obszary: bankowość, finanse, ubezpieczenia, produkcja, telekomunikacja, motoryzacja, handel, farmacja, medycyna, nauka i szkolnictwo, badania i rozwój, energetyka, administracja, edukacja). Ponadto trener biznesu a także certyfikowany coach ICC.

Wykładowca akademicki oraz autorka programów studiów podyplomowych z zakresu coachingu oraz kursu Train the Trainers.

Dyrektor ds. Rozwoju oraz Business& Executive Coach w firmie Organic Life S.A.; Dyrektor ds. Strategii i Rozwoju MENTIS Sp. z o.o. ; Dyrektor Strategicznego HR Grupy Kopex (Szkolenia, Coaching, Rekrutacja, Komunikacja i CSR), współzałożycielka oraz wykładowca/trener Akademii Rozwoju GK.

Executive Coach ICC – prowadzi procesy coachingowe oraz trening umiejętności interpersonalnych z najwyższą kadrą zarządzającą tj. prezesami spółek, członkami zarządu oraz dyrektorami.

Dyrektor Akademickiego Centrum Coachingu w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Warszawie oraz Kierownik studiów podyplomowych: Międzynarodowe Studia Coachingu; Partner i Dyrektor Projektu w firmie Global Inspiration specjalizującej się w szkoleniach menedżerskich i doradztwie. Założycielka i Vice Prezes Stowarzyszenia Strefa Inspiracji.

Konsultant i audytor w ogólnopolskim projekcie ” Instrument Szybkiego Reagowania” (ISR) wspierającym rozwój przedsiębiorstw oraz pomagającym w złagodzeniu negatywnych skutków zmiany gospodarczej w Polsce. Projekt był nadzorowany przez PARP i obejmował przeprowadzanie audytów, współtworzenie strategii organizacji, pisanie oraz wdrażanie planów rozwoju, a także coaching i szkolenia.

Telefon:
+48 505 739 735
Iwona Szmigielska
SPECJALISTA DS. PROJEKTÓW UNIJNYCH

Pracownik finansowo – księgowy z 20 letnim doświadczeniem w zawodzie. Obecnie zajmuje się obsługa projektów unijnych realizowanych w zakresie aktywizacji zawodowej, tworzenia placówek opiekuńczo-wychowawczych, współpracy międzynarodowej.

Prywatnie miłośniczka teatru i literatury faktu, w wolnych chwilach wykonuję na własny użytek ozdobne bibeloty z materiałów tekstylnych, oraz szczęśliwa mama bliźniaków.

Telefon:
+48 508 229 195
Krzysztof Fydryszek
KOORDYNATOR PROJEKTÓW UNIJNYCH

Absolwent Uniwersytetu Papieskiego im. Jana Pawła II, filia w Częstochowie. Student Uniwersytetu Łódzkiego kierunek: Stosunki Międzynarodowe. Ukończył również kurs i zdał egzaminem PRINCE2.

Doświadczenie zdobywał w jednostkach sektora publicznego m.in. sprawował funkcję pełnomocnika rektora Akademii im. Jana Długosza w Częstochowie.

Uczestnik wielu szkoleń z zakresu: zarządzania organizacjami, zasobami ludzkimi, marketingu i PR, Akademia Designu, Zarządzanie Innowacją, Zarządzanie Projektem Kultury.

Koordynator projektów z Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki oraz programów ministerialnych.

W wolnej chwili konferansjer, nurek stopień Asistans Instructor w federacji CEDIP.

Telefon:
+48 517 717 773
Miriam Synger
SPECJALISTA DS. PROMOCJI EDUKACJI

Miriam (Maria) Synger z wykształcenia socjolożka, choć nigdy nie pracowała w zawodzie. Wychowała się i dorastała w Krakowie. Dojrzewała w Izraelu. Obecnie od kilku lat oswaja Łódź.

Jest dyrektorką Fundacji Emuna, która drobnymi projektami wspiera mniejszości narodowe w Łodzi. Prowadziła przedszkole Matanel, a obecnie prowadzi własne zajęcia edukacyjne dla dzieci starszych.

Jest redaktorką Telewizji Internetowej Szalom.tv. W wolnych chwilach robi biżuterię najchętniej ze śrubek.

Telefon:
+48 505 739 735