O nas

Masz pomysł na biznes? To już połowa sukcesu! Kolejnym krokiem niech będzie prestiżowy adres Twojej firmy, w samym centrum Łodzi. Dzięki nam możesz mieć swoje biuro z fachową i kompleksową obsługą sekretariatu. Zajrzyj do naszej oferty i zapoznaj się z cennikiem. U nas już od 109,00 PLN miesięcznie możesz spełnić swoje marzenie o wyjątkowej siedzibie firmy, pod adresem, który rozpoznają i łatwo zapamiętają wszyscy Twoi klienci.

The future of your office

Wirtualne Biuro z wynajętym sekretariatem to sposób na zaoszczędzenie czasu i obniżenie kosztów. Płace, ZUS, urlopy – to tylko niektóre koszty, które możesz ograniczyć.

Jesteśmy globalnym dostawcą biznesowych rozwiązań outsourcingowych polegających na pełnej obsłudze biurowej bez konieczności fizycznej obecności firmy w danym miejscu. Jeśli chcesz założyć firmę, ale nie masz lokalu i przerażają Cię koszty, możesz założyć wirtualne biuro z profesjonalnym sekretariatem i jego obsługą. Oferta jest również skierowana do firm chcących rozwijać swoje oddziały na terenie kraju.

Twoje biuro w sercu Łodzi

Wychodząc z naszego biura, znajdują się Państwo w samym centrum miasta.

Podczas jednej wizyty można załatwić sprawy urzędowe, odebrać korespondencję, zjeść lunch. Znajduje się tutaj mnóstwo sklepów, kawiarni, punktów medycznych czy kancelarii. Dzięki rozbudowanej komunikacji miejskiej łatwo można dostać się do najważniejszych i interesujących nas punktów w mieście.